King or Queen

Montage

Daruj

Montage vydávají své debutové album s názvem King Or Queen. MP3 v prodeji již nyní!!!  CD od 1.3.
Projekt Montage vznikl před třemi lety, kdy Thom Herian, vystupující rovněž jako drum’n’bassový producent pod uměleckým jménem Drama Jacqua, přišel do Prahy a s hlavou plnou různých nápadů se rozhodl je postupně realizovat. Setkal se s mladou a tehdy ještě nepříliš zkušenou zpěvačkou s charismatickým hlasem, Klárou Vytiskovou (dnes známou zpěvačkou kapely Toxique) a vznikl pr...
Více

Montage vydávají své debutové album s názvem King Or Queen. MP3 v prodeji již nyní!!!  CD od 1.3.
Projekt Montage vznikl před třemi lety, kdy Thom Herian, vystupující rovněž jako drum’n’bassový producent pod uměleckým jménem Drama Jacqua, přišel do Prahy a s hlavou plnou různých nápadů se rozhodl je postupně realizovat. Setkal se s mladou a tehdy ještě nepříliš zkušenou zpěvačkou s charismatickým hlasem, Klárou Vytiskovou (dnes známou zpěvačkou kapely Toxique) a vznikl projekt Montage.
V projektu Montage Thom i Klára nejprve po dobu dvou let vytvářeli skladby, které v sobě mísily chytlavý elektronický pop s junglovými strukturami, a vyvíjeli svou hudební filozofii na originální avantgardnosti, provokativní ležérnosti a podmanivosti vokálu Kláry Vytiskové.

Oba talentovaní hudebníci do projektu Montage vnesli jedinečné prvky a dali tak vzniknout originálním rytmům se základem v d’n’b a junglu, obohaceným popovou melodičností a ženským vokálem. V tomto duchu se nese i jejich nové album King Or Queen, jehož 12 skladeb posluchače bezpochyby nabijí energií a zaujmou svou rozmanitostí a neotřelým stylem.


skrýt

Prodejce: Miloš Gruber, Indies MG, Brno

2010
44:41 min

MP3

199 Kč

Název skladbyČas
Cena
1. Down The Street2:57
2. Cinnamon3:44
3. King or Queen3:04
4. Mr. Surpriser3:24
5. Alphabet4:02
6. Man5:20
7. Soul & Shine4:38
8. Loneliness3:36
9. I Wanna Know4:25
10. Make Me3:42
11. Go to Hell3:10
12. Whatz Up2:39
Celkem: 44:41